Careers

فرصت های شغلی در آوانکیدز

سلام! ما خوشحالیم که شما علاقه مند به کار با آوانکیدز، ناشر سال 2021 کودکان در بریتانیا هستید. در زیر همه چیز درباره ما، مأموریت و ارزش های ما و نقش هایی که در حال حاضر باز کرده ایم، خواهید یافت. اگر شغلی را که برای شما مناسب است نمی‌بینید، اما فکر می‌کنید به هر حال برای ما عالی هستید، لطفاً برای نقش درخواست باز ما درخواست دهید.

Careers

درباره ما

آوانکیدز پیشروترین شرکت انتشارات شخصی در جهان است. ما کتاب‌های فوق‌العاده‌ای را برای مشتریان شگفت‌انگیز در سرتاسر جهان تصور می‌کنیم، طراحی می‌کنیم، تبلیغ می‌کنیم، می‌فروشیم و می‌سازیم.

تاکنون بیش از 6.5 میلیون کتاب به بیش از 150 کشور ارسال کرده ایم. ما این کار را تنها در هفت سال انجام دادیم، از زمانی که در سال 2014 شروع کردیم، و تازه در حال شروع هستیم. ماموریت ما استفاده از قدرت شخصی سازی برای ایجاد احساس فوق العاده خاص در میلیون ها و میلیون ها نفر است. همانطور که ماموریت ها پیش می روند، بد نیست.

Careers

اساس موفقیت ما تیم چند رشته ای باورنکردنی ما متشکل از 60 کارمند تمام وقت و بسیاری از همکاران مستقل دیگر است. برای اینکه این میلیون‌ها مشتری بتوانند کتاب‌های خود را دریافت کنند، باید افراد باهوشی را با تجربه در طراحی سرمقاله، تحقیق، تولید، مهندسی نرم‌افزار، بازاریابی، تجارت الکترونیک، تجزیه و تحلیل داده‌ها، تولید چاپ بر اساس تقاضا، حمل و نقل گرد هم آوریم. … لیست ادامه دارد.

این بدان معناست که آوانکیدز مکانی بسیار مشارکتی و خلاق برای کار است، با فرصت های زیادی برای یادگیری و توسعه در طیف گسترده ای از مهارت ها.

تیم کوچک اما قدرتمند ما عمدتاً در لندن مستقر است، جایی که ما یک استودیوی روشن و سبک برای کار با هم داریم. اما مانند بسیاری از اولین شرکت‌های دیجیتال، ما یک مدل عملیاتی ترکیبی داریم که بسیاری از همکاران در بیشتر اوقات از راه دور کار می‌کنند. بنابراین در هر کجا که زندگی می کنید، ما می خواهیم از شما بشنویم!

Careers

ارزش های ما

ارزش های شرکت ما بر اساس سه پیام ماندگار است که در قلب Lost My Name، کتاب شخصی پرفروش اصلی ما که شرکت ما را راه اندازی کرد، قرار دارد.

شجاع باش. موفقیت ما از داشتن شجاعت برای آزمایش چیزهای جدید و به چالش کشیدن ایده ها و فرضیات موجود ناشی شده است. فشار دادن هر روزه انواع مرزهای خلاقانه، عملیاتی و فنی، و رفتن به جاهایی که قبلاً هیچ کس در انتشار نرفته است، برای افراد ضعیف نیست! ما برای افرادی که دوست دارند ریسک کنند و تصمیمات جسورانه بگیرند ارزش قائلیم. افرادی که در آوانکیدز پیشرفت می کنند، خود شروع کننده هایی هستند که عاشق استقلال هستند و به طور مداوم خود و دیگران را برای رشد و بهبود هر روز تحت فشار قرار می دهند.

کنجکاو باشید کنجکاوی همیشه شجاعت ما را تحسین می کند. فقط به دست آوردن نتایج کافی نیست، ما همیشه می خواهیم بدانیم چرا و چگونه به آنچه که انجام داده ایم دست یافته ایم و چگونه می توانیم آنچه را که آموخته ایم با یکدیگر به اشتراک بگذاریم. این برای ایجاد رویکرد مبتکرانه و کنجکاو ما برای کشف راه‌های جدید ایجاد تفاوت برای مشتریان و همکاران حیاتی است.

مهربان باش. شجاعت و کنجکاوی ما با مهمترین ارزش ما – مهربانی با یکدیگر و دنیای اطرافمان – استوار است. وقتی چیزهای جدید را امتحان می کنیم، همیشه همه چیز را درست نمی کنیم. همه ما گهگاهی دچار لغزش می شویم و نگران می شویم. اما چیزی که آوانکیدز را به مکانی فوق‌العاده برای کار تبدیل می‌کند این است که همه ما می‌دانیم که از حمایت کل تیم خود پشتیبانی می‌کنیم، آماده‌اند تا به ما کمک کنند، گرد و غبار ما را از بین ببرند و ما را تشویق کنند، زیرا ما یک حرکت دیگر برای فشار دادن داریم. خودمان و ماموریتمان رو به جلو

مزایا 

اول از همه، ما معتقدیم که انجام کار الهام بخش، معنادار با همکاران مهربان، کنجکاو و شجاع دلیل اصلی پیوستن به آوانکیدز است. با این حال، ما طیف وسیعی از مزایای دوست داشتنی دیگر را نیز ارائه می دهیم:

ما یک خط مشی کار از راه دور بسیار انعطاف پذیر داریم – به روشی که مناسب شماست کار کنید. اکثر مردم ترجیح می دهند زمان خود را بین خانه و استودیو تقسیم کنند.

ما از فعال بودن حمایت می کنیم. با گروه های متعدد دویدن، ناهارهای باشگاه و یوگا در دفتر یا زوم. ما چند حمام جدید درخشان در محل داریم، امکانات پارکینگ دوچرخه ایمن و بخشی از طرح Cycle To Work هستیم.

طرح بازنشستگی، بیمه درمانی و حمایت از سلامت روان

شما بودجه آموزشی دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد بهترین کار خود را انجام دهید و به عنوان یک حرفه ای پیشرفت کنید، همراه با ناهار و آموزش های منظم

ما انبوهی از میان وعده‌ها، نوشیدنی‌ها و امکانات رفاهی را در آشپزخانه مجهز خود و همچنین ناهار و صبحانه‌های منظم تیمی داریم.

28 روز تعطیلات، به اضافه 8 تعطیلات بانکی

ما عاشق داشتن سگ در دفتر هستیم (به هر حال آنهایی که رفتار خوبی دارند)!

فرصت های برابر کارفرما

تیم ما متعهد به ارائه فرصت های برابر برای اشتغال بدون در نظر گرفتن نژاد، مذهب یا اعتقاد، منشاء قومی، ناتوانی، ساختار خانواده، وضعیت اجتماعی-اقتصادی، سن، ملیت یا شهروندی، وضعیت تاهل، وضعیت مشارکت خانگی یا مدنی، گرایش جنسی، جنسیت است. هویت یا هر مبنای دیگری (این قانون است، اما همچنین کار درستی است).

اگر معلولیت، وظایف مراقبتی یا هر نیاز اضافی دیگری دارید که نیاز به بررسی دارد، لطفاً به ما اطلاع دهید.

و برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد کسب و کار و محصولات ما، لطفا از ما دیدن کنید:

 

فرصت های شغلی

ارسال شده - 4 روز پیش

Lead Graphic Designer

تهران - تمام وقت

ارسال شده - 4 روز پیش

Lead Graphic Designer

تهران - تمام وقت

ارسال شده - 4 روز پیش

Lead Graphic Designer

تهران - تمام وقت