ما الهام‌بخش هر فصل از زندگی یک کودک هستیم.

درباره آوان‌ کیدز

آوان‌ کیدز برای گسترش عشق ما به کودکان ایجاد شد. از آنجا که ما بچه‌ها را دوست داریم، می‌دانیم که آ‌ن‌ها به چه چیزی علاقه دارند.
همانطور که شعار ما در دنیای هیجان‌انگیز آوان “رویای شاد کودکان” است، پس از ته دل خوشحال‌شدن و خندیدن کودکان و احساس خاص بودن آنها اولین و آخرین هدف ماست.
‎اگر می‌خواهید لبخند بزرگی را در چهره فرزند خود ببینید، یکی از داستان‌های محبوب ما را که کودک شما ستاره درخشان آن است، سفارش دهید.

تصویرهای زیبا و رنگارنگ کتاب‌های ما، تخیل کودک شما را بیدار و او را در یک داستان هیجان‌انگیز غرق می‌کنند. از پرواز به فضا تا شنا با پری دریایی گرفته تا جشن تولد و لالایی‌، ماجراهاییست که برای انتخاب وجود دارند…

هیچ چیز جادویی‌تر از تخیل کودک وجود ندارد. این موضوع، بسیار لذت‌بخش و فوق‌العاده ارزشمند است که با داستان‌های شخصی‌سازی شده این فرصت را در اختیار کودک قرار می‌دهیم تا رویاهای ذهنی خود را در این کتاب ببیند.

چطور می‌توانیم در آوان‌ کیدز، برای کودکان کتاب سفارش دهیم؟

مجموعه ما بیش از 2۰ کتاب با موضوع‌های متنوع دارد. ما نام و تصویر فرزند شما را در داخل داستان‌هایمان قرار می‌دهیم و آن کتاب را برای همیشه متعلق به کودک شما می‌کنیم. تنها کاری که برای تهیه این هدیه خاص باید انجام دهید این است که نام فرزندتان را اضافه کنید، کاراکتر او را انتخاب کنید و پیام صمیمانه خودتان را برای کودک بنویسید. ما همه داستان را به یک کتاب منحصربه‌فرد با قهرمانی کودک تعریف می‌کنیم، آن را روی کاغذ چاپ می‌کنیم و در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال می‌کنیم.