تخفیف های بزرگ برای سفارش های غول پیکر!

با خرید عمده کتاب های Wonderbly تا 25% تخفیف دریافت کنید.

خرید گروهی با آوانکیدز

پیشنهادات خرید گروهی ما برای کسانی که به دنبال خرید تعداد زیادی کتاب Wonderbly به صورت یکجا هستند عالی است. چه گروهی از دوستانتان داشته باشید که می‌خواهند با هم به آنجا بروند، یا اگر معلمی هستید که به دنبال کتاب‌های شخصی‌سازی شده برای کلاس هستید، به جای درستی آمده‌اید.

زمانی که بین 20 تا 49 کتاب Wonderbly خریداری می کنید، 20٪ تخفیف عظیم ارائه می دهیم. یا اگر بیش از 50 کتاب را به‌طور هم‌زمان خریداری کنید (فانتزی!)، ما به شما 25 درصد تخفیف برای هر کتاب می‌دهیم.

برای پرس و جو در مورد این پیشنهاد، لطفا با یکی از فرشتگان مهربان ما در hello@wonderbly.com تماس بگیرید.

FAQ

کدام محصولات واجد شرایط تخفیف هستند؟
این پیشنهاد برای همه کتاب‌های Wonderbly معتبر است، می‌توانید کتاب‌هایی را که از این معامله استفاده می‌کنید، ترکیب و مطابقت دهید.

آیا همه کتاب ها باید از شخصی سازی یکسان استفاده کنند؟
خیر، هر کتاب را می توان به صورت جداگانه شخصی سازی کرد. ایده آل برای گروه هایی از والدین که دور هم جمع می شوند و خرید کریسمس خود را به یکباره انجام می دهند!

سفارش چگونه کار می کند؟
ما فرمی را برای پر کردن برای شما ارسال می کنیم که تمام اطلاعات مورد نیاز برای ایجاد سفارش شما را در اختیار ما قرار می دهد

تخفیف چقدر است؟
مشتریانی که 20 تا 49 کتاب خریداری کنند، 20 درصد تخفیف برای هر کتاب دریافت می کنند و مشتریانی که 50 کتاب یا بیشتر خریداری کنند، 25 درصد تخفیف در سفارش خود خواهند داشت.

پرداخت چگونه کار می کند؟
پرداخت در یک تراکنش انبوه، معمولاً از طریق پی پال انجام می شود.

تحویل چگونه کار می کند؟
تمامی کتاب ها به یک آدرس تحویل داده می شود.
تمام شرایط و ضوابط استاندارد اعمال می شود.